KONST / Litografier / Grafiskt blad 7563575
nr 756 3575
Albert Engström
(1869-1940), Sverige
Grafiskt blad, Albert Engström (1869-1940), "Kräftor kräva dessa drycker", oinramad, 51 x 38
Kondition: slitage
Albert Engström, svensk målare och tecknare född 1869, död 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:50:57
600 kr
600 kr
Albert Engström
Läs mer om Albert Engström