KONST / Litografier / Färglitografi 11709105
nr 1170 9105
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), Sverige. Signerad och numrerad 1340/1500, motivet: 53x37
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:54:00
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
19 mar
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien