KONST / Litografier / Färglitografi 13534025
nr 1353 4025
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/198, daterad 1995. Motivet: 27x22cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:49:12
11/10 16:41:20
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij