KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14099200
nr 1409 9200
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 3 st. Stockholmsmotiv. Signerade. Akvarell. Bladets mått: 15x22 cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:23:28
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström