KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kroki 4355005

nr 435 5005

Kroki

Ewald Dahlskog (1894-1950) signerad 'E. Dahlskog.' 92 x 58 cm, svart metallram

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 oktober 2006

29/10 13:59:30 1      1.000 kr
30/10 15:18:06 2      Vinnande bud

  • 30 okt

TEMA Ewald Dahlskog

Tema oktober på Metropol: G

Läs mer om TEMA Ewald Dahlskog