nr 1206 6174
Etsningar
2 st, Claude Weisbuch (f. 1927). Motivet: 15x20, Signerad, 64/100
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 24 september 2018 kl 20:40:43
| Tid |
Kund |
Bud |
24/9 17:28:34
100 kr
24/9 19:32:46