KONST / Litografier / Litografi 13846641
nr 1384 6641
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Litografi, Husfasad. Signerad, numrerad 94/160, daterad -93. Oramat löst blad, 55,5x75,5 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:16:41
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg