nr 1751 5391
Färgetsningar
4 st, Iréne Jarz, Clowner. Signerade, numrerade, yttermått inklusive ram: 37x30 - 48x42 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 15 december 2025 kl 19:41:47
| Tid |
Kund |
Bud |
10/12 00:26:37