KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13925208
nr 1392 5208
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 14/60, "Fontänen". Motivet: 32x27, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:54:52
25/4 17:55:24
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson