KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257124

nr 1225 7124

Tore Hultcrantz

(1923-1998), Sverige

Oljemålning, Signerad, !S. T Rita". Olja på duk, 54x45

Tore Hultcrantz, svensk målare och grafiker född 1923, död 1998.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:37:18

Tore Hultcrantz

Läs mer om Tore Hultcrantz