KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431058
nr 1343 1058
Oidentifierad konstnär. Vy över takåsar, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 47x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:09:16
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm