KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7298772
nr 729 8772
Monogramssignerad WAM, På pannå, 1800-tal, Hus, ramens innermått: 29x23
Kondition: färgbortfall
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:43:14
5/12 16:53:21
Lis Husberg (f. 1920)