KONST / Litografier / Färglitografi 16484209
nr 1648 4209
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 76/320. Färglitografi, bildmått: 36x52 cm, yttermått inklusive ram: 48x62 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:22:33
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)