KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277032
nr 1727 7032
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 35, Damporträtt. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 61x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:38:47
26/9 12:31:28
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman