KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 16306018
nr 1630 6018
Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x25 cm, yttermått inklusive ram: 31x37 ca
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:12:29
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor