KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482071
nr 1548 2071
Kerstin Lundback-Stenman. "Livets träd". Signerad, daterad -68. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:03:10
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer