KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652025

nr 1565 2025

Bertil Andersson, monogramsignerad, BA, "Mariaberget II". Olja på duk, 22x16 cm, yttermått inklusive ram: 25x18 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 september 2023
kl 20:11:26

13/9 22:11:30 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm