KONST / Litografier / Serigrafi 17234010
nr 1723 4010
David Larsson
(f. 1968), Sverige
Serigrafi, "Abstract 4 B". Signerad, Silkscreen, Silkscreen, numrerad 39/50. Bladets mått: 72x72 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 september 2025
kl 18:23:12
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr