KONST / Litografier / Grafiskt blad 13903061
nr 1390 3061
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Embrace". Signerad, numrerad 70/100. Motivet: 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:37:54
8/4 18:26:24