KONST / Litografier / Färglitografi 16152014
nr 1615 2014
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 20/180, Skärgård. Färglitografi, bildmått: 23x65 cm, yttermått inklusive ram: 38x80 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:04:48
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
22 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson