KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12197223
nr 1219 7223
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Oljemålning, Arthur Andersson (1888-1980), Sverige. Hus vid kanal. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 50x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:53:35
26/11 19:14:03
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson