KONST / Litografier / Färglitografi 15966144
nr 1596 6144
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Figur i träd. Signerad, numrerad 65/385. Färglitografi, bildmått: 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x66 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:50:48
100 kr
200 kr
300 kr