KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11686028

nr 1168 6028

C Veilsö, Danmark, 43x63

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 mars 2018
kl 18:37:54

7/3 13:37:43 1      Vinnande bud