KONST / Litografier / Färglitografi 10605003
*
nr 1060 5003
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2016
kl 18:57:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/10 12:02:45
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
nr 1060 5003
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/10 12:02:45 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



