KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618390

nr 1561 8390

Acke Ã…slund

(1881-1958), Sverige

Signerad, daterad 1935, Hästar. Blandteknik, bildmått: 8,5x13 cm, yttermått inklusive ram: 18x22 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:12:26

4/9 11:37:51 1      Vinnande bud

Acke Ã…slund

Läs mer om Acke Ã…slund