MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14609235
nr 1460 9235
Stolar
4 st. Skinnklädda, Nils Sundström. Brännmärkta N S
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:50:36
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)