KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12746529
nr 1274 6529
Vide Janson
(1924-2007), Sverige
Träsnitt, Figurer, 1/200, Signerad. Motivet: 40x50 ca
Vide Janson, svensk grafiker, målare och skulptör född 1924, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:13:06
9/9 10:10:34
Vide Janson
Läs mer om Vide Janson