KONST / Litografier / Färglitografi 11654111
nr 1165 4111
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 360/360, motivet: 41x55
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:50:55
26/2 18:40:39
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd