KONST / Litografier / Litografier 16406135
nr 1640 6135
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografier, 7 st, (6 lösa blad). Signerade, bland annat 25 & 30-upplaga
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:45:34
2/9 19:40:35
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson