ART / Lithographs / Litograph in colors 10402512
nr 1040 2512
LITOGRAPH IN COLORS
Andreas Lundberg, 11/75, sheet: 50x40,
Andreas Lundberg, 11/75, bladets mått: 50x40
SEK 200
Monday May 30 2016
at 19:49:16
24/5 18:14:17
150 kr
26/5 11:00:19