KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouacher 15075417
nr 1507 5417
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Gouacher, 2 st. Landskap i Algeriet. Signerad, daterad -71,31x40 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
måndag 5 december 2022
kl 20:35:37