KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13038337
nr 1303 8337
Stina Sörman
(1910-1993), Sverige
Akvarell, Bäck, signerad. 1983,64x100 cm
Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:57:21
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr