KONST / Litografier / Färglitografi 16773138
nr 1677 3138
Färglitografi
Cai Poulsen. Signerad, färglitografi, numrerad 6/90, "Sameland Renskötaren", 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x40
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:34:35
3/2 16:17:55