KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376127
*
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 19:56:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/2 15:17:04
1
Vinnande bud
25/2 19:08:37
2
150 kr
25/2 19:08:37
1
200 kr (Budbetjänt)
25/2 19:09:05
2
250 kr
25/2 19:09:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/2 15:17:04 | 1 | Vinnande bud |
25/2 19:08:37 | 2 | 150 kr |
25/2 19:08:37 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
25/2 19:09:05 | 2 | 250 kr |
25/2 19:09:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49 -
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:55