KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376127
*
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2019
kl 19:56:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/2 15:17:04
1
Vinnande bud
25/2 19:08:37
2
150 kr
25/2 19:08:37
1
200 kr (Budbetjänt)
25/2 19:09:05
2
250 kr
25/2 19:09:05
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1237 6127
Oljemålning
Sven Sahlberg (f. 1909), Hamn. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 28x28
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/2 15:17:04 | 1 | Vinnande bud |
| 25/2 19:08:37 | 2 | 150 kr |
| 25/2 19:08:37 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 25/2 19:09:05 | 2 | 250 kr |
| 25/2 19:09:05 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hamn olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sven sahlberg
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:49



