KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8985455

nr 898 5455

Akvarell

stadsbild, signerad, bladets mått: 38x26

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 juni 2014
kl 18:59:39

1/6 20:34:59 1      Vinnande bud
2/6 18:54:39 2      150 kr