KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 17423080

nr 1742 3080

Färgetsning

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad PR - 86, numrerad 10/50. Bildmått: 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm

Utrop:

500 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:21:22