KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16657272
nr 1665 7272
Etsning
Oidentifierad Konstnär, Träd. Signerad, numrerad 6/150. Bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:24:17
7/12 14:38:13
100 kr
9/12 18:18:46