ART / Oil paintings / Oil painting 14424348
nr 1442 4348
OIL PAINTING
Carl Brandt. Signed. Oil on canvas, 54x65 cm,
Carl Brandt. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm
700
SEK 600
Monday January 17 2022
at 19:30:01
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)