KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12983367
nr 1298 3367
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 22/30, oramat löst blad, Motivet: 37x32 cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:33:10
16/12 18:16:58
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange