KONST / Litografier / Färglitografi 15936023
nr 1593 6023
Paul Holsby
(1921-2007), Sverige
Färglitografi, 2 st, Yttermått inklusive ram: 31x39-42x33 cm. Signerad
Paul Holsby, född 1921 i Norrtälje, död 2007, svensk målare och grafiker.
måndag 29 januari 2024
kl 20:12:06
Paul Holsby
Läs mer om Paul Holsby