KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13713206

nr 1371 3206

Eric With

(1916-2000), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 60x49cm

Eric With, svensk målare och tecknare född 1916, död 2000.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:35:13

3/1 13:01:47 1      250 kr
5/1 01:20:13 2      Vinnande bud

Eric With

Läs mer om Eric With