KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 5464037
nr 546 4037
Etsningar
3 st, signerade bl a Harald Sallberg, Ateljén 20x16, hästar med släp, 24x33, Får, 26x32, + Collage, signerad, Luffare, 30x16
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:56:55
300 kr
550 kr
500 kr