KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967286
nr 1596 7286
Oidentifierad konstnär. Signerad JH-é, landskap. Olja på duk, 59x31 cm, yttermått inklusive ram: 74x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:21:56