ART / Oil paintings / Oil painting 4903789
nr 490 3789
OIL PAINTING
Lenght: ()
David Parsén, signerad och daterad, 'D. Parsén 32'. Olja på duk. Timmerhus på Käringberget, Leksand
300
SEK 1500
Monday October 15 2007
at 16:00:00
13/10 20:19:51
500 kr
15/10 10:17:47