KONST / Litografier / Grafiskt blad 16274059
nr 1627 4059
Alexander Calder
(1898-1976), USA
Grafiskt blad, Tryck signatur, komposition. Bildmått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm. Ej signerad
Alexander Calder, amerikansk skulptör född 1898, död 1976.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:35:57
10/6 14:53:11
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Alexander Calder
Läs mer om Alexander Calder