KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr/etsning 6445362

nr 644 5362

Gravyr/etsning

2 st, 1800-tal, 25x30+ 22x17

Kondition: fuktskadade

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 juni 2010
kl 19:03:57

5/6 09:34:29 1      150 kr
7/6 12:38:18 2      Vinnande bud