KONST / Litografier / Färglitografi 12601374
nr 1260 1374
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, 124/125, "Tvåfågel". Signerad, daterad 1992. Motivet: 30x27
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:02:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström