KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12342084
nr 1234 2084
Gravyrer
2 st, 1700-/1800-tal, "an Italian Fair" & batalj. Motivet: 26x35 & 33x46
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:20:18
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr