KONST / Oljemålningar / Olja på papper 12826113
nr 1282 6113
Olja på papper
Oidentifierad konstnär. Signerad, Konstnär med palett. Signerad, daterad -94, bladets mått: 51x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:39:43
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr