MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Kanapé 3945195

nr 394 5195

Kanapé

1800-tal, ren.obj

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 30 januari 2006

Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.